- Dit evenement is voorbij.
Gluren bij de Buren
Amateurkunstfestival
Amateurkunstfestival
Wij doen weer mee aan Gluren bij de Buren op zondag 28 juni. Ons podium vergroenen we voor één dag in een “tuin”.
Even Centraal is een fanatiek popkoor van 25 mensen. Ze zingen oude en nieuwe popsongs vierstemmig of meer. O.l.v Eelke Ankersmit (dirigent) worden ze ieder jaar beter en beter. In 2025 deden ze hun eerste optreden bij GbdB en dat smaakte naar meer! Zowel bij hen als bij de vele toehoorders die dag. Komt dat horen!
Je bent welkom op de Stationslaan 32, Harderwijk, ingang via de kerkdeur.
De optredens zijn om 13:00, 14:30 en 16:00 uur.
Gratis, maar …
We willen met GBDB laagdrempelig en breed toegankelijk zijn, daarom hanteren we geen entreeprijs voor de optredens. Wel vragen we bezoekers om een vrijwillige bijdrage als waardering voor het festival en de optredens. Deze donaties zijn belangrijk voor ons, want we hebben de inkomsten nodig om alle organisatiekosten te dekken.
50% van elke donatie is daarnaast voor de optredende acts. We willen hiermee deelnemende acts tegemoetkomen in eventuele kosten van (de voorbereidingen van) de optredens, en het nog makkelijker maken om mee te doen aan GBDB.
Aanmelden hoeft niet en we hebben koffie en thee met iets lekkers voor je.
Meer informatie en het hele programma vind je op https://glurenbijdeburen.nl/
