Lezing Humanistisch verbond
artsen zonder grenzen
artsen zonder grenzen
Deze middag zal Wouter van Empelen, voorlichter van Artsen zonder Grenzen, een presentatie geven over hun werk. Wouter is zelf ook in een aantal landen op missie geweest.
Wat doet Artsen zonder grenzen?
In het kort zoals het op hun website staat: waar de nood het hoogst is, zijn onze teams om hulp te bieden. Mensen die getroffen zijn door natuurrampen, ziekte-uitbraken of conflicten, kunnen bij ons terecht voor medische zorg. Ook spreken we ons actief uit als we onrecht tegenkomen. Met ruim 65.000 hulpverleners in meer dan 70 landen komen we in actie voor iedereen die dat nodig heeft. Vanuit ons hoofdkantoor in Amsterdam coördineren we hulpprojecten in ruim 30 landen.
Reden genoeg om eens extra aandacht aan deze organisatie te schenken!
Graag aanmelden voor uiterlijk woensdag 4 november bij de secretaris Bob Middelburg, via email: bob.middelburg.hum.verb.nw.veluwe@gmail.com
Toegang gratis, introducés zijn welkom.
Deze lezing staat ook open voor deelnemers vanuit Centrum de Zin!
